Radni przekazali maseczki i pizze dla SOR-u

Radni przekazali maseczki i pizze dla SOR-u
fot. Justyna Dragan

BIAŁA PODLASKA Kolejna dobra inicjatywa na rzecz medyków ratujących życie podczas pandemii koronawirusa. 21 kwietnia  przedstawiciele klubu radnych Koalicji Obywatelskiej Mariusz Michalczuk i Robert Woźniak przekazali pracownikom SOR bialskiego szpitala maseczki i pizze.

Radni Klubu Koalicji Obywatelskiej za ponad 1200 zł zakupili maseczki od bialskiej firmy Bialcon i 21 kwietnia a ich imieniu przekazali je pracownikom SOR Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej dwaj przedstawiciele - Robert Woźniak oraz Mariusz Michalczuk. - To działanie podwójnie ważne, bo nie tylko wspieramy medyków, ale także bialską firmę, która obecnie ma mniej zleceń, ale za to szyje maseczki. Maseczki są dwuwarstwowe i posiadają atest - mówi Robert Woźniak.

Wraz z innym radnych Koalicji Obywatelskiej Mariuszem Michalczukiem przekazali nie tylko ochronne maseczki, ale także pizze dzięki współpracy z bialską pizzerią Roma. - Wielkie podziękowania dla nich, ponieważ oni także są w trudnej sytuacji bowiem lokale gastronomiczne są obecnie nieczynne. Zdecydowali się jednak pomóc. To wspaniały gest - mówi radny. Pizz dla pracowników, w największym rozmiarze było 10.

Radni planują kolejne tego typu akcje, o których będą informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: