Przekroczyła prędkość, bo była zmęczona

Przekroczyła prędkość, bo była zmęczona
Mandatem i utratą uprawnień zakończyła się jazda 49-letniej obywatelki Rosji. Kobieta jadąc samochodem marki BMW, przekroczyła dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 58 km/h. Dodatkowo popełniła kolejne wykroczenia, które uwieczniło oko policyjnej kamery. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze i przypominają, że prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie na drodze krajowej K-2 w miejscowości Żabce. Policjanci bialskiej drogówki zatrzymali kierującą bmw, która znacznie przekroczyła dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość, jadąc 108 km/h. Na jej koncie znalazły się też inne wykroczenia, tj. przekroczenie linii podwójnej ciągłej czy jazda po powierzchni wyłączonej. Poczynania kierującej uwieczniło oko policyjnej kamery.

Za kierownicą auta siedziała 49-letnia obywatelka Rosji. Kobieta popełnione wykroczenia tłumaczyła zmęczeniem i chęcią szybkiego powrotu do domu. Amatorka szybkiej jazdy ukarana została mandatem karnym. Straciła również uprawnienia.

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek. Przypominamy, że kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Pamiętajmy, że brawura oraz prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Pamiętając o bezpieczeństwie własnym i innych uczestników ruchu stosujmy się do przepisów!

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: