Przed nami trzecia odsłona programu Deymon Show!

Przed nami trzecia odsłona programu Deymon Show!

BIAŁA PODLASKA Tym razem zobaczymy, jak mury Starej Poczty, stanowiące studio lokalnego talk-show, powitały zupełnie nowych pasjonatów. Wśród nich mistrz świata nordic walking Piotr Wetoszka, najgorszy kucharz i shoping queen w jednym Agata Reszko, a także gość z lubelskiego Teatru Panopticum, który Szekspira odgrywał na Broadway’u – Emil Janczak.

– I tym razem nie zabraknie porcji dobrego humoru – zapowiada współprowadząca show Katarzyna Pawluczuk.  – Z mojego punktu widzenia to trio to najweselszy skład tej edycji – dodaje gospodarz i reżyser Damian Trzpil.

Będzie to już trzecia odsłona Deymon Show, którego premiera odbywa się w każdą niedzielę, począwszy od niedzieli wielkanocnej. Odbiór, jak słyszymy, jest pozytywny. – Wiele osób zachwala pomysł i konsekwencję w jego wykonaniu, ale są też tacy, którzy szukają dziury w całym, co bardzo mnie bawi – dodaje Trzpil.

– Najciekawsza teza to taka, że my świetnie zarabiamy na realizacji projektu – zdradza kierownik planu Maria Sławecka. – Prawda jest taka, że do tego przedsięwzięcia trzeba było jeszcze dołożyć z prywatnych środków, aby zaspokoić naszą wewnętrzną potrzebę samorealizacji.

Z kolei realizator Marek Maliszewski dodaje, że gdyby nie liczni sponsorzy i ich w większości barterowe wsparcie projektu, Biała Podlaska nadal nie miałoby żadnej świeżej propozycji rozrywki w tych przygnębiających realiach. Dlatego już w niedzielę, 18 kwietnia, o godz. 18 na kanale Youtube rusza nowy odcinek, a w nim tradycyjnie moc wyzwań z udziałem lokalnych gwiazd.

O bieżących działaniach, konkursach i nowinkach, a także przedpremierowych spotkaniach live z gośćmi programu dowiecie się śledząc Instagrama i Facebooka „Deymon Show”.

 

To oni wsparli projekt

Sponsor główny: Centrum Kształcenia Kadr Sportowych CKKS Biała Podlaska B. Cienciała, partnerzy: Resto-Bar Stara Poczta, Become Pro, Salon Fryzjerski Dorota, Sushi Numazu, Skarpetkowy Shop, Shoyos Studio – Show Your Sound, SK Salon Kosmetyczny, Ewa Skonieczna Make-Up, Studio Reklamy Grafix, ftiroom20, Hubert Kołodziejski, Divine Art Ewa Cybulska, Salon Odzieżowy ALEX Iwona Paluch, Integrale.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: