Przed nami ostatnia odsłona Deymon Show

Przed nami ostatnia odsłona Deymon Show

BIAŁA PODLASKA Trzeci odcinek Deymon Show wyemitowany został 18 kwietnia i zbliżamy się do ostatniej odsłony lokalnego talk-show. Humor, zabawa i moc pozytywnej energii – tak można opisać dotychczasowe wrażenia widzów, którzy z uwagą śledzą przedsięwzięcie.

– Przed nami czwarta odsłona, gośćmi programu będą: młody wokalista Bartek Peszuk, przedsiębiorca Daniel Parafiniuk oraz zawodniczka MMA Katarzyna Biegajło – zapowiada kierownik planu Maria Sławecka. – W każdym odcinku staraliśmy się optymalnie spersonalizować challenge, tak aby faktycznie stanowiły one pewne wyzwanie do przekroczenia wewnętrznych granic naszych gości – dodaje współprowadząca Katarzyna Pawluczuk.

Za nami już trzy odsłony, które zostały ciepło przyjęte przez widzów. – W ostatnich tygodnia spływało do nas wiele serdecznych opinii o projekcie. Porównywano nas nawet do brytyjskich i amerykańskich produkcji, zaznaczając, że przeniesienie tych formatów na lokalną ziemię jest czymś nowym i oryginalnym. To największy komplement i recenzja dla tego projektu – dodaje Damian Trzpil, gospodarz i pomysłodawca programu.

Organizatorzy podkreślają, że ubranie w spójną całość zarejestrowanych treści też jest swego rodzaju challengem. – Pod presją czasu spontaniczność uczestników często serwowała nam mocne treści, które ostrożnie i ze smakiem staramy się wkomponować w kolejny odcinek, pamiętając przy tym, że jest to show, które rządzi się swoimi prawami – podsumowuje realizator programu Marek Maliszewski (Shoyos Studio – Show Your Sound).

Premiera 4. odcinka już w niedzielę 25 kwietnia ma kanale YouTube „Deymon Show”, gdzie znajdziecie również pozostałe odsłony programu z udziałem pasjonatów reprezentujących różne dziedziny życia.

To oni wsparli projekt

Sponsor główny: Centrum Kształcenia Kadr Sportowych CKKS Biała Podlaska B. Cienciała, partnerzy: Resto-Bar Stara Poczta, Become Pro, Salon Fryzjerski Dorota, Sushi Numazu, Skarpetkowy Shop, Shoyos Studio – Show Your Sound, SK Salon Kosmetyczny, Ewa Skonieczna Make-Up, Studio Reklamy Grafix, ftiroom20, Hubert Kołodziejski, Divine Art Ewa Cybulska, Salon Odzieżowy ALEX Iwona Paluch, Integrale.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: