PROWORD – Szkoła Językowa - Biuro Tłumaczeń

PROWORD – Szkoła Językowa - Biuro Tłumaczeń

Marzysz o tym, żeby nauczyć się nowego języka lub doskonalić swoje umiejętności językowe? Potrzebujesz pomocy w zakresie tłumaczenia? PROWORD – bialska firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w zakresie tłumaczeń i kursów językowych zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.

PROWORD organizuje kursy językowe dla młodzieży i dorosłych oraz pracowników firm,  instytucji i przedsiębiorców. Warsztaty językowe prowadzone są w grupach na różnych poziomach zaawansowania. Ścieżki nauki są indywidualnie dopasowywane do oczekiwań uczących się osób i pozwalają doskonalić umiejętności językowe w wybranych zagadnieniach lub tematyce w ramach kursy specjalistycznych, biznesowych i ogólnych.

PROWORD świadczy usługi edukacyjne przy wykorzystaniu tradycyjnych metod nauczania oraz partnerskiego i serdecznego podejścia do klienta. Aktualnie w kursach językowych w PROWORD uczestniczy jednocześnie ponad 500 osób – wiele z nich kontynuuje naukę języka od kilku lat – ponad 2000 osób ukończyło kursy i zdało egzaminy na różnych poziomach zaawansowania uzyskując międzynarodowe certyfikaty potwierdzające kompetencje językowe.

PROWORD oferuje także szeroki zakres pisemnych usług tłumaczeniowych. Są to tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe dokumentów o każdej tematyce np. prawnej, medycznej, technicznej, samochodowej jak i ogólnej. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich klientów – indywidualnych, biznesowych oraz instytucji. Wykonujemy tłumaczenia we wszystkich językach. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością, tak, aby wykonane tłumaczenie spełniało wysokie standardy.

Szczegółowe informacje o ofercie tłumaczeniowej i szkoleniowej można uzyskać w siedzibie firmy w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 14/201 lub pod numerem telefonu + 48 83 342 15 15, a także mailowo, pisząc na adres: rekrutacja@proword.pl.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy