Premiera Teatru Dnia Powszedniego przygotowuje spektakl

Premiera Teatru Dnia Powszedniego przygotowuje spektakl
fot. BCK

BIAŁA PODLASKA Spektakl „Jestem poważnym człowiekiem” to uwieńczenie kilkumiesięcznej pracy osób należących do Teatru Dnia Powszedniego działającego w Klubie Kultury Scena w Białej Podlaskiej. Premiera odbędzie się 23 czerwca o godz.18 w Klubie Kultury Scena przy ul. Zygmunta Augusta 8.

Scenariusz został napisany na podstawie Małego Księcia Antoine de Saint-Exuperego i tak jak w jego opowieści będziemy mogli poznać młodego, ciekawskiego chłopca zadającego mnóstwo pytań, z którym ruszymy w podróż po jego świecie. Nie zabraknie jednak też małego teatru w teatrze, i dużej dawki humoru.

W spektaklu zagrają: Alicja Pietruczuk, Bartosz Struk, Dawid Fedor , Aleks Doroszuk, Igor Poniatowski, Kalina Wójcik, Katarzyna Ignaciuk-Bilska, Kinga Kilanowska, Maja Warmijak, Mikołaj Pawlukowski, Ola Malesa, Oliwia Bogucka, Zuzia Tereda, Tosia Dobrzyńska, Weronika Kalisz, Wiktoria Kościńska, Zuzia Jasińska, Zuzia Kamińska, Piotr Smagieł, Antastazja Oleszczuk.

Scenariusz i reżyseria – Marta Łaska.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Zaprasza prezydent miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: