'Pratulińskie ogrody' w szpitalu

'Pratulińskie ogrody' w szpitalu
fot. Justyna Dragan

BIAŁA PODLASKA Dziś (16 lutego) Centrum Integracji Społecznej prowadzone przez Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej otworzyło na oddziale onkologii bialskiego szpitala sklep z wyrobami sekcji CIS pod nazwą „Pratulińskie ogrody”.

 

Będzie tam można kupić kanapki, napoje, kawę i herbatę, sękacze wykonane przez uczestników sekcji gastronomicznej oraz oryginalne mydła naturalne i świece sojowe, które powstały w sekcji florystyki i rękodzieła.

Są też do nabycia słodycze i niezbędne przybory toaletowe. Każdy z pacjentów będzie mógł także liczyć na bieżącą prasę, a wszystko po to, by szybciej upływał czas spędzony na szpitalnych oddziałach.

Sklepik będzie usytuowany na parterze budynku bialskiej Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej przy ul. Jana II Kazimierza.

Przedsięwzięcie „Pratulińskie ogrody” to nowa aktywność Centrum Integracji Społecznej w ramach budowania marki pod tą samą nazwą. W jej skład będą wchodziły zarówno wytworzone w CIS Biała Podlaska wyroby gastronomiczne jak i  kosmetyczne.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: