Pracownicy Urzędu Pracy znowu na kwarantannie

Pracownicy Urzędu Pracy znowu na kwarantannie

BIAŁA PODLASKA Od poniedziałku 6 lipca Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej będzie nieczynny do odwołania. Pracownicy zostali poddani kwarantannie.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy decyzja o kwarantannie ma związek z potwierdzeniem u jednego z pracowników zakażenia koronawirusem. Podobna sytuacja w bialskim PUP miała miejsce w kwietniu wraz z pojawieniem się w mieście pierwszych przypadków koronawirusa, zakażony był członek rodziny jednej z pracownic.

Obsługa klientów będzie się odbywała w Oddziale Zamiejscowym Ewidencji i Rynku Pracy PUP w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Czysta 25.
W przypadku konieczności zasięgnięcia informacji należy skontaktować się z Oddziałem Zamiejscowym Ewidencji i Rynku Pracy PUP w Międzyrzecu Podlaskim pod numerami telefonów: 83 341 66 40, 83 341 66 41.

Coraz więcej zakażeń potwierdzono w gminie Piszczac. Wczoraj zakażonych było 11 osób, w tym ksiądz z parafii w Kościeniewiczach.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białej Podlaskiej zwrócił się do osób, które uczestniczyły we mszach św. oraz przystępowały do komunii św. i spowiedzi w dwóch parafiach na terenie gminy Piszczac, aby zgłosiły się mailowo do sanepidu.

Mowa o kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Piszczacu i nabożeństwach odprawianych w dniach od 10 czerwca do 2 lipca. Zgłosić się do bialskiego sanepidu musza także uczestnicy mszy w kościele p.w. NMP Królowej Polski w Kościeniewiczach, odprawianych w dniach od 1 lipca do 3 lipca.

Dzisiaj od ponad stu mieszkańców gminy, wytypowanych na podstawie wywiadu przez sanepid pobrano wymaz do badania.

Od jutra zamknięty dla interesantów będzie miejscowy Urząd Gminy, obsługa będzie odbywać się tylko telefonicznie i mailowo.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Podlasianina” od 7 lipca.

Dodaj komentarz

Komentarze

  1. A co sanepid robi w sprawie braku maseczek u wiernych w bialskich kościołach? Dziś mój syn chciał przyjść komunię na rękę a Ksiadz my na to, że może mu udzielić tylko normalnie czyli do ust. Czy to państwo w państwie?