Pracownicy Urzędu Pracy na kwarantannie

Pracownicy Urzędu Pracy na kwarantannie

BIAŁA PODLASKA Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej jest nieczynny do odwołania. Pracownicy zostali poddani kwarantannie.

Decyzja ma związek z pierwszymi przypadkami koronawirusa w mieście. Mężczyzna, u którego wyniki badań potwierdziły zakażenie koronawirusem miał kontakt z córką, pracownicą bialskiego PUP. We wtorek 7 kwietnia w budynku przy ul. Brzeskiej czynności przeprowadzali pracownicy służb sanitarnych, a od godz. 12 wznowiono pracę Urzędu. Dzisiaj po informacji z Urzędu Wojewódzkiego o kolejnych przypadkach zakażenia w mieście, zapadła decyzja o poddaniu kwarantannie pracowników i zawieszeniu pracy Urzędu.

„W związku z Decyzją Państwowego Inspektora Sanitarnego w Białej Podlaskiej nakazującą poddanie się obowiązkowej kwarantannie pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej ul. Brzeska 101 wyłącza się od dnia 8 kwietnia 2020 r. na okres 14 dni (lub do odwołania) obsługę klientów w budynku administracyjnym Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 101″ – czytamy w zarządzeniu starosty bialskiego Mariusza Filipiuka.

Obsługa klientów będzie się odbywała w Oddziale Zamiejscowym Ewidencji i Rynku Pracy PUP w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Czysta 25.

W pilnych przypadkach należy skontaktować się z Oddziałem Zamiejscowym Ewidencji i Rynku Pracy PUP w Międzyrzecu Podlaskim pod numerami telefonów: 83 341 66 40, 83 341 66 41.

Monika Pawluk

            

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: