Powstają ronda, będą utrudnienia

Powstają ronda, będą utrudnienia

BIAŁA PODLASKA Planowane są zmiany w organizacji ruchu w związku z budową ronda na Al. Solidarności. To część większego projektu polsko-białoruskiego zakładającego przebudowę dwóch ważnych skrzyżowań w Białej Podlaskiej.

W związku z przebudową skrzyżowań na drodze krajowej nr 2 z ul. Terebelską i al. Solidarności w ramach zadania „Poprawa dostępności transportowej w Brześciu i Białej Podlaskiej” zostaną wprowadzone zmiany w stałej organizacji ruchu.

Od 19 sierpnia do 15 listopada zostanie zamknięty wlot al. Solidarności do drogi krajowej nr 2. Dotychczasowe utrudnienia związane z zamknięciem wlotu ul. Cmentarnej do drogi krajowej nr 2, ograniczeniem prędkości, czasowym zwężeniem pasa ruchu pozostaną bez zmian. Dojazd z Al. Solidarności do drogi krajowej nr 2 będzie się odbywał drogą serwisową zgodnie z załączonym schematem.

Na wspomnianym odcinku będą wykonywane: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, roboty brukarskie – ustawianie krawężnika, roboty brukarskie – budowa chodnika, wykonanie nawierzchni i roboty wykończeniowe.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy