Poszukiwany mężczyzna podejrzany o zabójstwo. Może przebywać na terenie całej Polski

Poszukiwany mężczyzna podejrzany o zabójstwo. Może przebywać na terenie całej Polski

fot. KMP Siedlce

Policjanci w całej Polsce i prywatny detektyw poszukują 23-letniego Łukasza W. podejrzewanego o zabójstwo 35-latka z Siedlec. Do tragedii doszło 5 grudnia, jednak mężczyzna wciąż pozostaje na wolności. Napastnik jest bardzo niebezpieczny i może przebywać na terenie całego kraju. Dlatego zaangażowane w sprawę służby apelują o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu. Przewidziana jest nagroda.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach upubliczniła wizerunek 23-letniego Łukasza W., mającego związek ze śmiercią 35-letniego mieszkańca Siedlec, Marcina K., którego ciało znaleziono 5 grudnia w pobliżu jednej z kamienic w centrum miasta. Mężczyzna zmarł od wielokrotnych ciosów w okolice głowy zadanych prawdopodobnie tępym narzędziem.

Poszukiwany to 23-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. Funkcjonariuszom nie udało się do tej pory ustalić miejsca pobytu mężczyzny, dlatego proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ujęciu napastnika.

Śledztwo prowadzi również Biuro Detektywistyczne Weremczuk&Wspólnicy. - Poszukiwany w każdej chwili może przemieścić się w głąb kraju. Mężczyzna jest bardzo groźny. Trenował sztuki waki i posiada umiejętności nabyte w trakcie licznych szkoleń wojskowych. Posługuje się profesjonalnie nożem. Brał udział również w „ustawkach” pseudokibiców. Przekazujemy na bieżąco nasze ustalenia Policji jednak uważamy, że należy przestrzec ludzi w całym kraju. Niewykluczone, że napastnik może ponownie zaatakować - mówi detektyw Bartosz Weremczuk.

Agencja dotarła do niepokojących materiałów, które podejrzany publikował w Internecie przed i po tragicznym zdarzeniu. Uruchomiła również na Facebooku przeznaczony do przekazywania informacji specjalny profil, gdzie udostępniła film z monitoringu sklepowego, na którym widać poszukiwanego.

Rodzina zmarłego wyznaczyła 5 tys. nagrody za wskazanie miejsca pobytu Łukasza W. Policja prosi osoby posiadające wiedzę na temat poszukiwanego o kontakt na numer: 25 643 23 60 lub 112.
(b.)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: