Pomylił hamulec z gazem i uderzył w ogrodzenie

Pomylił hamulec z gazem i uderzył w ogrodzenie

JANÓW PODLASKI O wyjątkowym pechu może mówić 64-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska. Wczoraj mężczyzna zakupił samochód, a kilka godzin później rozbił go wjeżdżając w ogrodzenie posesji. Na skrzyżowaniu ulic kierowca pomylił pedał hamulca z gazem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:30 na skrzyżowaniu ul. Konopnickiej i Szkolnej w Janowie Podlaskim. Z informacji przekazanej dyżurnemu wynikało, że kierujący osobowym peugeotem uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze janowskiego komisariatu. – Policjanci Ustalili, że 64-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska na skrzyżowaniu ulic pomylił pedał hamulca z gazem, uderzając w ogrodzenie sąsiadującej posesji – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej policji w Białej Podlaskiej. Mężczyzna przyznał, że auto, którym podróżował zakupił kilka godzin wcześniej.

Na szczęście kierowcy ani też podróżującemu z nim pasażerowi nic się nie stało. A cała sytuacja choć wyglądała groźnie skończyła się jedynie na uszkodzonym pojeździe i ogrodzeniu posesji.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: