Podlasie z Jutrzenką awansem już w sobotę

Podlasie z Jutrzenką awansem już w sobotę

Późnym poniedziałkowym popołudniem, już po zamknięciu wtorkowego wydania „Podlasianina”, działacze Podlasia pozytywnie odpowiedzieli na wysłaną tego samego dnia propozycję Jutrzenki Giebułtów, która zasugerowała rozegranie awansem trzecioligowego meczu, zaplanowanego na środę 9 września.

Na boisko w Białej Podlaskiej oba zespoły miałyby wyjść w najbliższą sobotę lub w
niedzielę. Ostatecznie po negocjacjach zadecydowano, że Podlasie zagra z Jutrzenką na stadionie PSW przy ul. Sidorskiej 105 w sobotę 15 sierpnia o godz. 14.
Przypominamy, że w najbliższy weekend Podlasie miało, zgodnie z nowym terminarzem (publikujemy go w wydaniu „Podlasianina” z dnia 11 sierpnia), termin wolny, natomiast wyjazdowy mecz Jutrzenki z Orlętami-Spomlek został przełożony ze względu na niedzielny występ radzynian w 1/32 Pucharu Polski. Orlęta podejmą 16 sierpnia o godz. 15 drugoligową Pogoń Siedlce. Dodamy jeszcze, że planowane na środę 12 sierpnia ligowe spotkanie Stal Stalowa Wola – Podlasie również nie dojdzie do skutku, gdyż „stalówka” zwyciężyła w niedzielę w Pucharze Polski Skrę Częstochowa 3:1 i w tym tygodniu podejmie w kolejnej rundzie tych rozgrywek Lechię Gdańsk.

Roman Laszuk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: