Podlasie nadal w III lidze? Decyzja w czwartek przed południem

Podlasie nadal w III lidze? Decyzja w czwartek przed południem
fot. Roman Laszuk

Do czwartkowego (8 sierpnia) południa władze MKS Podlasie Biała Podlaska mają przesłać do LZPN decyzję – czy bialska drużyna piłkarska zajmie miejsce wycofanej Soły Oświęcim. Rozpoczęte w środę wieczorem rozmowy członków zarządu z zawodnikami i szkoleniowcami zostaną dokończone następnego dnia rano.

W rozmowie z „Podlasiakiem” przed środowym wieczornym treningiem wszyscy zawodnicy Podlasia nie ukrywali radości z możliwości dalszej gry w III lidze. W takim też nastroju rozpoczęli, obserwowani przed grupę wiernych kibiców, o godz. 18.30 zajęcia. Po kilku minutach zostali jednak sami, ponieważ ich obaj trenerzy, czyli Przemysław Sałański i Mirosław Goluch, zostali poproszeni do siedziby klubu, gdzie od pewnego czasu znajdowali się już członkowie zarządu. Po ponad półgodzinie z boiska zeszli również piłkarze (patrz zdjęcie), ponieważ również z nimi władze klubu chciały porozmawiać.

Treningu już nie wznowili, gdyż ustalanie głównie warunków finansowych ewentualnej gry w III lidze, na które duży wpływ mają zdecydowanie wyższe w porównaniu do IV ligi koszty meczów wyjazdowych, przedłużały się. Część zawodników przystała na nie, inni, którym one nie odpowiadały, dostali czas na zastanowienie. Jak powiedział nam prezes Karol Filipek, kontynuowanie rozmów rozpocznie się o godz. 10 w czwartek i zaraz po ich zakończeniu zostanie podjęta decyzja na tak lub nie co do dalszej gry Podlasia w III lidze, o czym natychmiast poinformujemy na internetowej stronie „Podlasiaka”.

Bez względu na decyzję, w czwartek o godz. 17 na stadionie AP TOP-54 przy ul. Zdanowskiego (obok Centrum Handlowego SAS) Podlasie rozpocznie sparing z Podlasiem Sokołów Podlaski. (rl)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: