Place zabaw już czynne

Place zabaw już czynne
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA Decyzją władz miasta, od dziś a więc od 18 czerwca zostaje wznowiona funkcjonalność wszystkich miejskich placów zabaw oraz siłowni zewnętrznych na terenie miasta.

Władze miasta zapowiadają, że służby dbające o bezpieczeństwo dołożą wszelkich starań, aby korzystanie z placów zabaw i siłowni zewnętrznych odbywało się w sposób bezpieczny i z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego.
Podstawowe zasady rekomendowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego to m.in. stosowanie właściwej higieny rąk, stosowanie higieny kaszlu i oddychania, unikanie dotykania oczu, nosa i ust, zachowanie co najmniej 2 m odległości od rozmówcy, ograniczenie bliskiego kontaktu z każdą osobą, która ma objawy chorobowe ze strony układu oddechowego.  -

-Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi wytycznymi przeciwepidemiczymi dla funkcjonowania placów zabaw (zlokalizowanych na otwartym powietrzu) w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce, opublikowanymi przez Główny Inspektorat Sanitarny - zachęca prezydent Michał Litwiniuk.

Znajdziemy je pod adresem:
https://gis.gov.pl/bez-kategorii/wytyczne-przeciwepidemiczne-dla-funkcjonowania-placow-zabaw-zlokalizowanych-na-otwartym-powietrzu-w-trakcie-epidemii-sars-cov-2-w-polsce

Prezydent Miasta Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: