Pierwszy przypadek koronawirusa w Białej Podlaskiej

Pierwszy przypadek koronawirusa w Białej Podlaskiej

BIAŁA PODLASKA W Białej Podlaskiej jest pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem. Informacje dotarły do nas dziś (6 kwietnia) wieczorem. Pacjent przebywa poza szpitalem.

– Urząd Miasta otrzymał informację o potwierdzonym przypadku koronawirusa w Białej Podlaskiej – dowiedzieliśmy się od rzecznik UM. W magistracie od początku zagrożenia koronawirusem funkcjonuje sztab zarządzania kryzysowego, gdzie spływają bieżące dane na temat sytuacji związanej z tym tematem.

Tymczasem Magdalena Us, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego podaje: – W Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej nie znajduje się osoba z potwierdzonym wynikiem na koronawirusa.
Jest to informacja, która napłynęła po godz. 21. Wcześniej, rzecznik informowała o trzech pacjentach przebywających w szpitalu, u których wykonano test i nie było w ciągu dnia wyników.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna przebywa obecnie w jednym z dwóch wyznaczonych przez wojewodę izolatoriów. Znajdują się one w hotelu Delifn w Białej Podlaskiej oraz ECKiW OHP w Roskoszy.

Zarażony to, według informacji, do których dotarliśmy członek rodziny pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej. Jutro,w godzinach porannych pracownicy nie przychodzą do pracy, by Sanepid mógł wykonać niezbędne procedury.

Do tematu wrócimy 7 kwietnia rano.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: