Otwarta pływalnia przy PSW już czynna [CENNIK]

Otwarta pływalnia przy PSW już czynna [CENNIK]

Pierwszy skok do wody wykonał rektor PSW

Kompleks odkrytych pływalni przy Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II otwarto w poniedziałek 16 lipca. Wstęgę przecinali m.in. wykonawcy, prezydenci miasta oraz rektor Józef Bergier, który po części oficjalnej wskoczył do basenu. Mieszkańcy i studenci mogą już korzystać z obiektu, a wejście na cały dzień kosztuje 15 zł.

Zlokalizowany obok budynku Centrum Eko-Agro-Tech kompleks zawiera zwykłą pływalnię, pływalnię rehabilitacyjno-rekreacyjną, pływalnię dla dzieci oraz zjeżdżalnię. W ubiegłym tygodniu obiekt przeszedł wszelkie odbiory i jest już w pełni przygotowany na przybycie gości. Jednocześnie jest w stanie przyjąć ok. 50 osób.

Obiekt będzie też służył do realizacji zajęć na takich kierunkach jak ratownictwo medyczne, bezpieczeństwo narodowe czy turystyka i rekreacja. – Ale także jako miejsce wypoczynku w okresie letnim dla mieszkańców miasta i okolic – podkreśla rektor.

Wstęp na kompleks upoważniający do pobytu nawet przez cały dzień wynosi 15 zł, a więc w godz. 10-18. Studenci i pracownicy PSW mają zniżkę i płacą 10 zł. W dniu otwarcia ci ostatni mieli od godz. 14 godziny rektorskie, by móc swobodnie skorzystać z uroków obiektu.

Na miejscu miłośnicy kąpieli pod gołym niebem mają do dyspozycji natryski, leżaki oraz ... piasek prosto z nadmorskiej Łeby. Na miejscu nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani ratownicy. Jeden z nich, Andrzej Nowowiejski, przyznaje, że pływalnia była w mieście potrzebna. – Bardzo ładny obiekt i funkcjonalny. Ludzie nie mieli się gdzie wykąpać, więc jeździli do Chotyłowa na Kubiki lub też na inne kąpieliska – zauważa.

Otwarty w poniedziałek obiekt uzupełnia powstały w ciągu ostatnich lat kompleks uczelni zawierający m.in. dom studenta oraz piękny kameralny stadion. Prezydent Dariusz Stefaniuk przyznał, że uczelnia wraz z infrastrukturą to nie tylko wizytówka miasta, ale i regionu.

<< ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z OTWARCIA >>

(jd)

Cennik

 1. Korzystanie z Zespołu Basenów Otwartych PSW jest odpłatne.
 2. Opłata pobierana jest w ujęciu dobowym bez możliwości wykupowania karnetów.
 3. Opłata za bilet/bilety jest opłatą jednorazową bez limitu czasowego.
 4. Zakupiony bilet uprawnia do jednego wejścia w ciągu dnia.
 5. Ceny opłat są cenami brutto i kształtują się następująco:
Rodzaj biletu Opłata Informacja dodatkowa
Bilet normalny 15 zł Bilet jednorazowego wstępu, bez ograniczeń czasowych.
Bilet ulgowy 10 zł Studenci PSW (za okazaniem legitymacji), pracownicy uczelni, dzieci i młodzież do 18 lat z ważną legitymacją szkolną, emeryci, renciści oraz inwalidzi z dokumentem potwierdzającym uprawnienia do ulgi – bilet jednorazowy bez ograniczeń czasowych.
Grupy zorganizowane ( 15+1 opiekun) 130 zł Dotyczy kolonii, obozów etc. do 15 os. wieku do 18 lat + 1 opiekun gratis
Dzieci do lat 4 pod opieką osoby dorosłej bez opłat Os. dorosła wg. cennika

 

Wprowadza się możliwość wynajęcia czasowego obiektów pływalni wg. następujących zasad:

 1. Wynajem całego obiektu pływalni – 800 zł ( 60 min.)
 2. Wynajem basenu rekreacyjnego – 300 zł (60 min. max. 15 os.)
 3. Wynajem toru basenu sportowego 14,5 m x 25 m – 80 zł (60 min. max. 6 os.)
 4. Pozwolenie imienne uprawniające do prowadzenia indywidualnych lekcji nauki pływania – (miesiąc) 400 zł
 5. Opłata za zagubiony lub złamany kluczyk do szafki – 50 zł

Dodaj komentarz

Komentarze

  Brak komentarzy

Zobacz także: