Olimpia na drodze do Mistrza Polski! Transmisje „Podlasiaka” na kanale YouTube [WAŻNA AKTUALIZACJA]

Olimpia na drodze do Mistrza Polski! Transmisje „Podlasiaka” na kanale YouTube [WAŻNA AKTUALIZACJA]

Meczem Anilana Łódź – PGE Vive Kielce rozpocznie się w piątek 25 maja o godz. 16, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej (ul. Sportowa 7), finałowy turniej mistrzostw Polski juniorów młodszych w piłkę ręczną.

Dwie godziny później w drugim meczu półfinałowym rywalem prowadzonej przez Marcina Stefańca miejscowej Olimpii będzie SMS Zagłębie Lubin. Stawką obu konfrontacji będzie awans do finału, który zostanie rozegrany w sobotę 26 maja o godz. 16.

Bialscy szczypiorniści liczą na doping kibiców i zachęcają do przyjścia do hali „trójki”. Wstęp na mecze turnieju, którego tygodnik „Podlasiak” jest jedynym prasowym patronem i który na kanale YouTube przeprowadzi z każdego spotkania bezpośrednią transmisję, nie wymaga jakiejkolwiek zapłaty.

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej 2018 [LIVE]  UWAGA:  AKTUALNY LINK!!!

Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej 2018 [LIVE]  LINK ZOSTANIE PODANY W SOBOTĘ 26 MAJA PRZED GODZ. 14.

Honorowym gościem imprezy będzie Zygfryd Kuchta (na zdjęciu), uznawany za najlepszego obrońcę w historii polskiego szczypiorniaka. Reprezentacja Polski z nim w składzie wywalczyła w 1976 roku brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Montrealu. (rl)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: