Olbenz – wysoka jakość paliw i nowoczesne myjnie

Olbenz – wysoka jakość paliw i nowoczesne myjnie

BIAŁA PODLASKA Blisko, szybko, tanio i bezpiecznie zatankujesz tylko na stacjach benzynowych Olbenz, działających pod franczyzą Orlen oraz Bliska. A to nie wszystko, co oferuje swoim klientom bialska firma, działająca od wielu lat w branży paliwowej. Olbenz prowadzi również myjnie bezdotykowe oraz jest uznanym dostawcą paliw. Warto zaufać najlepszym na rynku.

Olbenz Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej to ceniona rodzinna firma założona w 1991 roku. Swoją działalność spółka zapoczątkowała od prowadzenia jednej ze stacji paliw. Przez lata oferta znacznie się rozwinęła. Dzisiaj Olbenz posiada już trzy stacje paliw, wszystkie funkcjonujące pod franczyzą PKN Orlen SA (ul. Warszawska 128 i ul. Księcia Witolda 15 w Białej Podlaskiej oraz Bojanówka 21A, Wohyń).

Od kilku lat w ofercie firmy są również myjnie bezdotykowe BKF z chemią wysokiej jakości i czyściwem do osuszenia auta. Myjnie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej 128 i Księcia Witolda 15 w Białej Podlaskiej. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii są zupełnie bezpieczne dla aut i środowiska.

Z czasem działalność spółki została rozszerzona o hurtową sprzedaż paliw z dostawą pod wskazany adres lub odbiorem własnym z baz paliwowych. W chwili obecnej, dzięki stabilności i bezpieczeństwie współpracy, które udało się osiągnąć przedsiębiorstwu, Olbenz jest uznanym i rozpoznawalnym dostawcą na rynku regionalnym.

– Działamy na rynku już długo, więc z całą pewnością wyróżnia nas doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na różne sytuacje. Możemy pochwalić się również długoterminową współpracą z firmą PKN Orlen SA, co gwarantuje naszym odbiorcom najwyższą jakość paliw. Dodatkowo obsługujemy klientów kompleksowo, dostarczamy olej napędowy pod wskazany adres, zaopatrujemy w olej opałowy, prowadzimy sprzedaż detaliczną na naszych stacjach paliw – mówi Eliza Jankowska-Bąk z Olbenz Sp. z o.o.

Transport zamówionego paliwa pod wskazany adres odbywa się szybko i bezpłatnie. Dzięki zróżnicowanej pojemności autocystern firma może obsługiwać zarówno mniejsze zamówienia, jak i dużych klientów. W ofercie Olbenz są: olej napędowy, benzyna Pb95, benzyna Pb98 i olej opałowy.

Firma jest przygotowana również do zmieniających się przepisów dotyczących zasad obrotu paliwem, które wejdą w życie na początku przyszłego roku. Zmiany dotyczyć będą nie tylko dostawców, ale także klientów. – Odbiorcy paliw od 1 lutego 2020 roku zostaną zmuszeni do założenia konta na portalu PUESC i uzyskania do niego zaawansowanego dostępu, przez co otrzymają numer tzw. Id SISC. Klienci nieposiadający takiego numeru, a prowadzący działalność gospodarczą, nie będą mogli zamówić paliwa powyżej 500 litrów. Dodatkowo odbiorcy oleju opałowego grzewczego powinni zarejestrować swoje urządzenia we właściwym Urzędzie Skarbowym lub również poprzez platformę PUESC. Zalecamy utworzenie konta i rejestrację urządzeń wcześniej, ponieważ chwilę przed ostatecznym terminem serwery mogą być mocno obciążone. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc. Zapraszamy do kontaktu – wyjaśnia Eliza Jankowska-Bąk.

Zamówienia na zakup paliwa przyjmowane są codziennie w godzinach 6-23, telefonicznie: 83 343 19 44 i 83 342 22 07 lub mailowo: info@olbenz.net.pl.

*artykuł promocyjny

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: