Niedziela z gwiazdami w Terespolu

Niedziela z gwiazdami w Terespolu

TERESPOL Przed nami jedna z największych i najbardziej atrakcyjnych letnich imprez w regionie. Coroczny festyn Niedziela w Terespolu to nie tylko potężna dawka dobrej muzyki, ale również możliwość włączenia się w akcję pomocy.

Ciekawe atrakcje, koncerty gwiazd polskiej i białoruskiej sceny muzycznej oraz wyjątkowy klimat sprawiają, że od pewnego czasu rzesze fanów spędzają przedostatnią niedzielę lipca właśnie w Terespolu. Również w tym roku organizatorzy przygotowali bogaty i urozmaicony program imprezy.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15. Na początku na terespolskiej scenie wystąpią lokalne grupy artystyczne oraz goście zza wschodniej granicy. Następnie w muzyczną podróż dookoła świata zabiorą publiczność gwiazdy scen rewiowych i musicalowych: Jolanta Jaszkowska, Jolanta Mrotek oraz Barry Solone. Koncert poprowadzi Ryszard Nowaczewski.

O godz. 17.45 na scenę wkroczy Andrzej Rybiński, wybitny polski muzyk. Jego piosenki tj. "Nie liczę godzin i lat", "Pocieszanka" i "Za każdą cenę" do dziś cieszą się ogromnym powodzeniem. Na festynie nie może oczywiście zabraknąć rytmów disco polo. Fanów muzyki rozrywkowej z pewnością ucieszy występ pięknej wokalistki zespołu Exaited.

To jednak nie koniec muzycznych wrażeń. O godz. 20 sceną zawładnie folkowo-rockowa formacja Horpyna, a miłośnicy gitarowego grania z pewnością już teraz ostrzą sobie zęby na występ gwiazdy wieczoru – zespołu Happysad. To od lat jedna z najpopularniejszych polskich kapel rockowych. Zespół ma na koncie trzy platynowe i cztery złote płyty. Grupa zaśpiewa swoje największe przeboje, więc na pewno usłyszymy "Zanim pójdę", "Długa droga w dół" i "Odpocznijmy".

Niezwykle energetycznie zapowiada się finał imprezy, podczas którego zgromadzoną publiczność poderwie do zabawy popularny w najlepszych klubach w kraju DJ Hubertuse. Festyn zakończy się dyskoteką, którą poprowadzi DJ z bialskiego klubu Gramofon.

Na terenie imprezy nie zabraknie miejsc, w których będzie można coś przekąsić. Z kolei na najmłodszych czekać będzie dmuchane wesołe miasteczko. Ponadto, zgodnie z chlubną tradycją, podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz chorej na autyzm Darii Fedorowicz. Pochodząca z Terespola dziewczynka od wielu lat poddawana jest terapii w szkole prowadzonej przez stowarzyszenie Wspólny Świat w Białej Podlaskiej.

Patronat honorowy nad imprezą objęli wojewoda lubelski Przemysława Czarnek oraz marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski.

(sb)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: