Nie ustąpił pierwszeństwa

Nie ustąpił pierwszeństwa
fot. archiwum

16 marca po południu uprawnienia do kierowania stracił 45-letni mieszkaniec Zamościa. Na skrzyżowaniu ul. Francuskiej z Al. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa, doprowadzając do zderzenia z drugim autem.

       

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18:30 na skrzyżowaniu ul. Francuskiej z Al. Jana Pawła II. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-latek kierujący Oplem doprowadził do zderzenia z drugim pojazdem. - Mężczyzna wjeżdżając na skrzyżowanie prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa audi, którym kierował 25-letni mieszkaniec gm. Piszczac. W wyniku bocznego zderzenia pojazdów,  Vivaro uderzyło w ogrodzenie jednej z pobliskich posesji. Uszkodzony został również znak drogowy - mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik bialskiej policji.  W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Do szpitala przewieziony zostały kierowca opla. Na szczęście jego obrażenia nie okazały się groźne, a całe zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja.


Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 45-latek stracił uprawnienia do kierowania. Wobec mężczyzny skierowany zostanie również wniosek o ukaranie do sądu.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: