Naprawiał auto, został potrącony

Naprawiał auto, został potrącony

GM. MIĘDZYRZEC PODL. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na terenie gminy Międzyrzec Podlaski, podczas naprawy samochodu ciężarowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca daf-a, nie zauważył pokrzywdzonego, przyciskając go do ściany budynku. W wyniku zdarzenia 46-latek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. W chwili zdarzenia mężczyźni byli trzeźwi.

Dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o 46-letnim mieszkańcu gminy Międzyrzec Podlaski, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyzna ulec miał wypadkowi podczas naprawy samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek na jednej z posesji w gminie Międzyrzec Podlaski.

-Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że siedzący za kierownicą daf-a, 36-letni mieszkaniec tej samej gminy cofając, nie zauważył pokrzywdzonego. Auto przycisnęło 46-latka do ściany budynku. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. W chwili wypadku mężczyźni byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.

Międzyrzeccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach, odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu czy zapewnienie asekuracji innej osoby.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: