Nagrody od Świętego Mikołaja czekają

Nagrody od Świętego Mikołaja czekają

KONKURS To już drugi tydzień naszej zabawy mikołajkowej. Dla wszystkich grzecznych dzieci mamy niespodziankę od Świętego Mikołaja. Zostawił on w naszej redakcji upominki dla maluchów. Sprawdźcie, jak je wygrać.

Święta tuż tuż, ale zanim rozpocznie się białe szaleństwo i wir przygotowań do wigilijnego wieczoru, należy zrobić miejsce dla pewnego gościa, w czerwonym stroju z workiem prezentów w garści. Święty Mikołaj przybędzie już 6 grudnia.

Dla naszych młodych czytelników przygotowaliśmy prezenty, które zostawił w naszej redakcji właśnie Święty Mikołaj. Wśród nich znajduje się m.in. gra planszowa "Football Cup", lalka-bobas z zestawem akcesoriów oraz samochód ciężarowy. Te i inne upominki trafią już niebawem do was, a więc nie traćcie czasu, tylko weźcie udział w naszym konkursie.

Co zrobić, aby wygrać te atrakcyjne nagrody? Wystarczy wypełnić kupn zamieszczony w  38 numerze tygodnika Podlasiak (dostępny od 27 listopada), skompletować znaczki: z poprzedniego (wydanie od 20 listopada można zakupić w naszej redakcji przy ul. Warszawskiej 13) oraz aktualnego numeru i dostarczyć do naszej redakcji do 30 listopada. Nazwiska zwycięzców opublikujemy w wydaniu z 4 grudnia i poinformujemy o sposobie odbioru nagrody.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy