Mieszkańcy powiatu i miasta ruszyli z pomocą Ukrainie

Mieszkańcy powiatu i miasta ruszyli z pomocą Ukrainie
fot. Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej (FB)
POWIAT BIALSKI Mieszkańcy powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska hojnie odpowiedzieli na apel o pomoc dla mieszkańców obwodu Samborskiego. Samochody z darami jeszcze dzisiaj w nocy wyjadą na granicę z Ukrainą.
„W ciągu zaledwie kilku dni mamy dwa samochody załadowane po brzegi artykułami dla naszych Przyjaciół z Ukrainy. Mobilizacja była tak wielka, że musieliśmy zwiększyć liczbę samochodów, które dziś w nocy pod czujnym okiem Starosty Bialskiego Pana Mariusza Filipiuka wyruszą na granicę z Ukrainą w celu przekazania darów ze zbiórki naszym Przyjaciołom z rejonu samborskiego. Nigdy nie odkładajcie na jutro dobra, które możecie zrobić dzisiaj, bo jutro być może nie będziecie mieli już na to czasu. Trzymajcie kciuki za nasz konwój.” – czytamy w informacji na temat zbiórki zamieszczonej na Facebookowym profilu Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.
W akcję pomocy partnerskiemu obwodowi Samborskiego, który od lat utrzymuje współpracę z powiatem bialskim włączyli się: Urząd Miasta Biała Podlaska, OSP Stołpno W Międzyrzecu Podlaskim, gmina Biała Podlaska, gmina Rokitno, firma Kasacja Pojazdów Filipiuk z Międzyrzeca Podlaskiego, gmina Sławatycze, OSP Dołha, OSP Drelów, gmina Konstantynów, OSP Zalesie, OSP Sławacinek Stary, OSP Sosnówka, gmina Drelów, Zarząd Okręgowy PZŁ w Białej Podlaskiej i Koło Łowieckie nr 79 Wola.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: