Michalina z sukcesem we Włoszech

Michalina z sukcesem we Włoszech
fot. BCK

SUKCESY Wokalistka zespołu Chwilka działającego w Bialskim Centrum Kultury z sukcesem na Międzynarodowym Festiwal Magia Italiana we włoskim Rimini. Michalina Cyran ma dopiero 7 lat, ale odważnie sięga po kolejne cele.

Polskę w grupie wiekowej do 7 lat reprezentowała Michalina Cyran, wokalistka Chwilki. W finale konkursu zaśpiewała dwie piosenki „Dance Monkey – Tones and I” oraz „Papuga z dziobem na kłódkę” i …zachwyciła jury.

Te przyznało jej 1. miejsce i złoty medal w dwóch kategoriach: pop i aktorskiej oraz zaprosiła do nagrania wideoklipu we Włoszech, który niebawem zostanie pokazany na YouTube.

Warto dodać, że Michalina Cyran mimo 7 lat wielokrotnie występowała na festiwalach, konkursach i różnego rodzaju koncertach. Po sukcesie we Włoszech została zaproszona na dwa festiwale rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Trenerem wokalnym Michaliny jest Ireneusz Parafiniuk, który otrzymał dyplom Grande Maestro. O udoskonalenie utworów młodej wokalistki zadbała Paulina Grochowska – wychowanka „Chwilki” a obecnie doskonały trener wokalny, aktorka oraz kompozytorka.

Michalina była gościem jednego z odcinków programu „Kawa z bialczanką”, który realizowaliśmy wspólnie z bialską społeczniczką i organizatorką licznych wydarzeń charytatywnych Anną Stolarczuk. Możecie go obejrzeć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=jvpjKohgoIw

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: