Miasto i powiat w obiektywie

Miasto i powiat w obiektywie

BIAŁA PODLASKA Dział Wiedzy o Regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej już po raz 5. organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny. Tegorocznym hasłem konkursu jest: „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Moja szkoła”.

Konkurs skierowany jest do młodych pasjonatów fotografii. Polega on na uwiecznieniu dowolnego obiektu oświatowego znajdującego się na terenie miasta Biała Podlaska i  powiatu bialskiego. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do fotografowania otaczającego nas świata, miejsc, w których żyjemy oraz zwrócenie uwagi na historię i przyrodę powiatu bialskiego oraz miasta Biała Podlaska oraz poszerzenie grona regionalistów i działaczy na rzecz zachowania lokalnej kultury.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 30 września na adres: regionalia@mbp.org.pl bądź listownie na adres: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Warszawska 12a, 21-500 Biała Podlaska. Istnieje możliwość dostarczenia prac konkursowych osobiście do Działu Wiedzy o Regionie w godzinach pracy biblioteki. Na laureatów czekać będą atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie: www.mbp.org.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy