Metamorfoza idealna już 10 maja!

Metamorfoza idealna już 10 maja!

BIAŁA PODLASKA W najbliższy piątek 10 maja o godzinie 18 w sali widowiskowo-konferencyjnej Bialskiego Centrum Kultury przy ul. Brzeskiej 41 odbędzie się Wielka Gala Finałowa Charytatywnego Talent Show "Metamorfoza idealna", nad którym nasz tygodnik objął patronat medialny.

Dwunastu śmiałków, których poznawaliśmy przez ostatnie tygodnie na łamach naszego tygodnika, powalczy o Złotą Maskę oraz pieniądze na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Za nimi przygotowania

– Podczas przygotowań show zauważyliśmy bardzo pozytywny oddźwięk ze strony naszych partnerów. Większość z nich sama zadeklarowała pomoc, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Poznając uczestników, zauważyłem, jak ogromną radość sprawia im uczestnictwo w takim projekcie. Zaangażowanie, uśmiech, dystans do siebie, a także bezwarunkowe oddanie idei pomagania przez zabawę – odczuwamy to na co dzień. Na tym etapie ciężko wybrać swojego faworyta, ponieważ dopiero w dniu gali zobaczymy pełną metamorfozę uczestników, ich strój, makijaż, stylizację. Mam nadzieję, że to wszystko sprawi, iż poczujemy się jak w prawdziwej telewizji – mówi organizator Cezary Kirczuk.

Szykuje się więc nie lada show. – Każdy z występujących podjął się nie lada wyzwania. Postacie nie były wybierane przypadkowo. Uczestnicy mają zróżnicowany wiek i wykonują różne profesje. Na bialskiej scenie zobaczymy zaskakujące wcielenia artystów, do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Spędzając czas z uczestnikami, zobaczyłam, jak bardzo angażują się we wspólną ideę. Dla nich to nie jest rywalizacja, tylko świetna zabawa, podczas której mogą pomóc potrzebującym. Trudno powiedzieć, kto może wygrać, ale nie ukrywam, że dwóch uczestników szczególnie mnie zaintrygowało. Myślę, że swoimi występami zaskoczą publiczność – komentuje organizator Anna Stolarczuk.

Już 10 maja zagrają charytatywnie

Koncert, który odbędzie się 10 maja o godz. 18 w sali widowiskowo-konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41, to nie tylko wydarzenie kulturalne i charytatywne. – Dzięki programowi poznałam wspaniałych ludzi, odważnych, otwartych, z dystansem do siebie i co najważniejsze bardzo chętnych do niesienia pomocy. Mimo że jest to nasz lokalny program, to uczestnicy zaangażowali się na sto procent. Po obserwacji prób, a niekiedy i uczestniczeniu w nich, mam już swojego faworyta, ale oczywiście nie zdradzę, kto to taki – dodaje organizator Maria Kwitek.

Wydarzenie wymagało od organizatorów sporo zaangażowania. – Ostatnie cztery miesiące pracy to intensywne szkolenie z zakresu reklamy, promocji, zarządzania, koordynacji, synchronizacji, aranżacji, reżyserii i wielu innych aspektów pracy z ludźmi, których opanowanie na chwilę obecną czyni z nas bardzo mocny i profesjonalny team. Dla mnie osobiście tegoroczne show jest wyjątkowe ze względu na swoją niepowtarzalną obsadę, bogatą w ludzi ze świata muzyki, tańca, wokalu i teatru, wśród których wychowywałem się od najmłodszych lat i z którymi czuję wyjątkowa więź. Cieszę się, że naszą obsadę stanowią tak wyjątkowi artyści i że to właśnie oni udowodnią tym razem, iż pomagać każdy może – podsumowuje reżyser i pomysłodawca lokalnego show Damian Trzpil.

Organizatorzy w szczególny sposób zaznaczają ogromną wdzięczność wszystkim, którzy zechcieli włączyć się w organizację widowiska, żywiąc nadzieję, iż nie zawiodą oczekiwań bialskiej publiczności, a ich show okaże się najgłośniejszym wydarzeniem tego roku.

Partnerem organizacyjnym wydarzenia jest Bialskie Centrum Kultury. Patronat medialny objął tygodnik „Podlasiak". Rolę realizatora, oprócz BCK, przyjęła również telewizja Magnes TV, która zadba o szczególe upamiętnienie wydarzenia.

W związku z tym, że impreza ma charakter charytatywny, publiczność za wejście zapłaci symboliczną cegiełkę. Minimalna kwota to 20 zł.

Organizatorzy i prowadzący:

Anna Stolarczuk

Anna Stolarczuk

Damian Trzpil

Damian Trzpil

Maria Kwitek

Maria Kwitek

Cezary Kirczuk

Cezary Kirczuk

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji i dobre serce:

Redakcji tygodnika „Podlasiak”, w tym redaktorowi naczelnemu R. Laszukowi oraz sekretarz redakcji J. Dragan, Bialskiemu Centrum Kultury i dyrektorowi Z. Kapeli, Studio Fotograficzne Fotos s.c. fot. J. Domański, agencji reklamowej NRS Jacek Jarzębkowski, portalowi Elokalnie.pl, portalowi Reklamalokalnie.pl A. Smagieł, telewizji Magnes TV N. Budner i K. Roślik, Medycznemu Studium Zawodowego Medyk, Jubilerowi Perfumerii Stanisława Dac, firmie Okularium, firmie Telakces.com, firmie Ewa Skonieczna Make-up, firmie Catalaya Design Sylwia Piętka, firmie DeJavu Art Tattoo K. Wierzejska-Boś, Firmie Visage Shop Ewa Serhej, Pizzeri Roma, Restauracji Verona, Dance Academy Studio K. Brodzik-Zaremba, Szkole Tańca Boogie Town M. Jagiełło, Pub Jazzanova N. Kucharzak, firmie Avon Monika Trzeciak, firmie Faberlic Agata Daniluk, firmie Herbapol W. Drąg, salonowi fryzjerskiemu Majka, Grocie Solnej, firmie Kamykaze INK Tattoo, firmie Porządeczek – usługi sprzątające, Ulicznemu Teatrowi Ognia Antidotum i S. Zdunkiewicz, Twerkout, Folkfit i N. Fedoruk oraz Mobilnemu Studiu Makijażu i Paznokci Joanna Korwin-Ratajczyk.

 

W jury programu zasiądą:

Krzysztof Olesiejuk

Krzysztof Olesiejuk – nauczyciel muzyki, instruktor muzyczny, trener wokalny, pasjonat sztuki, fotografii i motoryzacji, układacz melodyjek, a nawet tekstów poezjopodobnych, założyciel i kierownik artystyczny Studia Wokalnego Brevis.

Wojtek Andrzejuk

Wojtek Andrzejuk – absolwent Akademii Filmu i Telewizji, gdzie ukończył reżyserię. Z zamiłowania producent, scenarzysta i aktor. Jest jednym z najbardziej znanych czarnych charakterów polskich seriali. Kiedyś basista oraz menedżer muzyczny. Jego autorski klip do utworu "Bracie mój nieznajomy" w wykonaniu Marka Piekarczyka zdobył nagrodę internautów na Festiwalu Polskich Video klipów YACH 2016. Obecnie przygotowuje się jako drugi reżyser do nowej polskiej superprodukcji oraz pracuje nad swoim pierwszym pełnometrażowym filmem. Swoją przygodę aktorską rozpoczął od serialu „Klan”. Natomiast ostatnio występował w takich produkcjach jak „Korona Królów”, „Cień”, „Ślad” czy „M jak Miłość”.

Agata Wysokińska – swoją przygodę z muzyką zaczynała w bialskim zespole Chwilka. Ukończyła również szkołę muzyczną I stopnia w Białej Podlaskiej na instrumencie flet poprzeczny. Zwyciężyła wraz z drużyną Huberta Chmielewskiego oraz Casandry I i II edycję Bitwy Bialskiej. Laureatka konkursów wokalnych i tanecznych na szczeblach regionalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Wraz z Warsztatową Akademią Musicalową występowała na deskach Teatru Muzycznego Roma w spektaklach "Hakuna Matata", "Musicalowy odlot", na Torwarze w spektaklu "Musical Dream", oraz nagrała piosenkę i teledysk "Szkoda Słów", z którą wystąpiła w "Pytaniu na śniadanie". Wystąpiła również w operetce "Księżniczka Czardasza" jako artystka z Variete oraz "Nocleg w Apeninach" S. Moniuszki i A. Fredro, grając Rozynę.

Agata Wysokińska

Uświetniała takie wydarzenia, jak wystawa "Moja kobiecość" Michała Gromady w The Heart Tech czy też Gala Dawców Narządów w Ministerstwie Zdrowia lub Gala tenorów. Przez trzy lata związana z grupą wokalną Oryginal Music Group oraz Teatrem N.O.R.A. Epizodystka w serialach TVP, Polsat i TVN oraz kanałach YT, m.in. Abstrachuje, Beksy, Nieprzygotowani, Michał Sieńkowski, Do roboty, Waksy. Ma na swoim koncie nagrania do reklam i spotów społecznych. Od 2016 r. uczennica Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina na wydziale wokalno-aktorskim – śpiew operowy.

Uczestnicy show "Metamorfoza idealna""

 • Monika Borysiak wystąpi jako Alicja Majewska
 • Nina Fedoruk przygotowuje wyjątkową metamorfozę. Wcieli się w postać Britney Spears
 • Radek Huszał jako James Heatfield z zespołu Metallica? Tak, to możliwe! Takie wyzwanie zasługuje na uznanie
 • Małgorzata Janik-Bańbura szykuje się do wykonania utworu
 • Adam Korszun zaprezentuje utwór Zbigniewa Wodeckiego
 • Michał Mil to młody aktor. Na scenie wcieli się w rolę Krzysztofa Krawczyka
 • Iza Niedziółka zmierzy się z hitem Beyonce
 • Bartosz Prokop zmierzy się z ikoną polskiej muzyki. Wykona utwór Beaty Kozidrak
 • Bartosz Sawicki jako Freddie Mercury – to będzie ciekawe show
 • Beata Wawryniuk zaśpiewa utwór Cleo
 • Kto nie zna Grzegorza Markowskiego z zespołu Perfect? W jego rolę wcieli się Mariusz Wojewoda
 • Sylwia Zawiślak wcieli się w rolę Agnieszki Chylińskiej. Będzie ogień!

Dodaj komentarz

Komentarze

  Brak komentarzy

Zobacz także: