McDonald’s z dostawą do biura i domu w Białej Podlaskiej – wszystko dzięki Glovo!

McDonald’s z dostawą do biura i domu w Białej Podlaskiej  – wszystko dzięki Glovo!
fot. nadesłane

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Nową mapę tworzy także Biała Podlaska, której mieszkańcy mogą składać zamówienia z restauracji McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączyła także Biała Podlaska. Jej mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw sieci restauracji McDonald’s za pomocą jednego kliknięcia.

Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie godzinę od momentu złożenia zamówienia. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem POZNAJGLOVO, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych. Brzmi kusząco, prawda?

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Zamówienie ulubionych kanapek w McDonald’s to idealny pomysł nie tylko na lunch czy przekąskę, ale także wieczór z przyjaciółmi. Brzmi kusząco, prawda?

 

Aplikację można pobrać tutaj:

https://glovoapp.com/pl/pl/

 

*artykuł promocyjny

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: