Maluchy z bialskich przedszkoli w bajkowym repertuarze

Maluchy z bialskich przedszkoli w bajkowym repertuarze

BIAŁA PODLASKA Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki "Bajkowe Nutki" odbył się 17 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym Nr 3 im. Marii Kownackiej w Białej Podlaskiej. W konkursie wzięło udział 20 uczestników - dzieci z bialskich przedszkoli samorządowych w wieku 5-6 lat. Wykonawcy zaprezentowali iście bajkowy repertuar: piosenki pochodziły z bajek oraz filmów animowanych.

Mali uczestnicy włożyli dużo pracy w przygotowanie i serca w wykonanie. Oceniało ich jury w składzie: Magdalena Osmulska – instruktor tańca w Zespole Pieśni i Tańca „Podlasiacy” w BCK i Janusz Maleńczuk – muzyk, wokalista zespołu Silk i For Teens. Jury oceniało interpretację, dobór repertuaru, możliwości wokalne i ogólny wyraz artystyczny.

Trudno było podjąć decyzję, bo każdy z solistów miał swoją klasę, ale po naradzie, zgodnie z regulaminem konkursu, wyłoniono najlepszych. Pierwsze miejsce zajęła Hanna Dzyr z Przedszkola Samorządowego Nr 14, drugie miejsce powędrowało do Zofii Denisuk z Przedszkola Samorządowego Nr 11, zaś trzecie miejsce zajęła Ewelina Błaszczak z Przedszkola Samorządowego Nr 3. Wyróżnienie otrzymały: Aleksandra Jaroszuk, Julia Salamon i Zuzanna Kowalczyk. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: