Koronawirus: Od celników pobrano wymazy do badania

Koronawirus: Od celników pobrano wymazy do badania

fot. Monika Pawluk

BIAŁA PODLASKA Dzisiaj rozpoczęło się testowanie funkcjonariuszy Oddziału Celnego w Białej Podlaskiej pod kątem koronawirusa. Wymazy do badania zostały pobrane od około 100 osób. Działania mają związek z potwierdzeniem u jednej z celniczek koronawirusa.

Przypomnijmy, że w poniedziałek zamknięty został Oddział Celny w Białej Podlaskiej.
– Z powodu potwierdzenia u jednego z funkcjonariuszy koronawirusa, zamknięte są obiekty Oddziału Celnego w Białej Podlaskiej przy ul. Celników Polskich 23. Odprawy dokonywane dotychczas w Oddziale Celnym w Białej Podlaskiej przejmuje od 3 sierpnia do odwołania Oddział Celny w Małaszewiczach. Oczekujemy na dalsze decyzje Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej – informuje biuro prasowe Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.
Pracownicy i ich rodziny skierowane zostały na kwarantanne.
We wtorek przed godz. 12.00 na parkingu przy cmentarzu parafialnym przy ul. Janowskiej rozpoczęło się testowanie części funkcjonariuszy i dodatkowo pracowników jednej z firm handlowych, w której u jednego z pracowników także potwierdzono zakażenie.

Wymazy do badania od około stu osób pobrali żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Akcja zostanie powtórzona w kolejnych dniach.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu „Podlasianina” 11 sierpnia.

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy