KONKURS: Aktywne Lato z Podlasiakiem! Wygraj rower lub karnety na siłownię i fitness

KONKURS: Aktywne Lato z Podlasiakiem! Wygraj rower lub karnety na siłownię i fitness

Lato w pełni, sezon urlopowy rozpoczęty, więc chcemy zachęcić naszych Czytelników do aktywnego spędzenia tego czasu. Najlepiej na rowerze lub w siłowni, bo takie nagrody można wygrać, kupując regularnie "Podlasiaka".

FH MotoSport przy ulicy Madler 8 w Białej Podlaskiej jest fundatorem głównej nagrody w naszym konkursie – superroweru miejskiego. Firma ta działa na bialskim rynku od 1996 roku. – Prowadzimy sprzedaż rowerów, motorowerów, quadów, skuterów oraz motocykli. Prowadzimy również serwis. Najważniejszy dla nas jest klient, dbamy o każdego z nich. Mamy rowery dziecięce, młodzieżowe, trekingowe, miejskie. Każdy rodzaj roweru można u nas kupić. Zainteresowanie jest ogromne, szczególnie że jest sezon komunijny, a niebawem dzień dziecka – mówi nam właścicielka sklepu Agnieszka Jakoniuk.

Z kolei fundatorem nagród za drugie i trzecie miejsce jest Fabryka Ciała Sport Club przy ul. Janowskiej 58 w Białej Podlaskiej. – Fabryka Ciała to miejsce pełne pasji i zaangażowania. W naszym klubie chodzi o coś więcej niż ćwiczenia fizyczne, to również niepowtarzalna atmosfera. Pomożemy ci wyznaczyć cel, zaplanujemy trening i będziemy wspierać w konsekwentnej realizacji. W grafiku Fabryki Ciała znajdziesz światowe nowości w fitnessie, a także najwyższej klasy sprzęt sportowy w nowoczesnej siłowni. I to wszystko bez konieczności podpisywania wielomiesięcznych zobowiązań – zachęca współwłaścicielka klubu Monika Łęska.

Tak więc pierwszą nagrodą w naszym konkursie jest rower miejski o wartości 700 zł, drugą – 3-miesięczny karnet na siłownię i fitness o wartości 450 zł, a trzecią – 1-miesięczny karnet na siłownię i fitness o wartości 150 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zebrać cztery kupony drukowane w czterech kolejnych wydaniach "Podlasiaka" (pierwszy publikujemy w 17. numerze), wkleić je na zamieszczonej również w tygodniku karcie konkursowej, potem ją wyciąć i dostarczyć – pocztą lub osobiście – do siedziby naszego tygodnika: Redakcja "Podlasiaka, ul. Warszawska 13 (II piętro, pokój 18), 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy