Komunikacja miejska w święto zmarłych

Komunikacja miejska w święto zmarłych
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych oraz Dniem Zadusznym Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej Sp. z o.o.,  uruchomi dodatkowe kursy autobusów na cmentarz komunalny i parafialny.

 

MZK przypomina, że 30 października 2019 r. (środa) linie autobusowe kursują według rozkładu roboczego, natomiast 31 października 2019 r. (czwartek) linie autobusowe kursują: linia E jak w dni robocze, linia H jak w dni robocze, linia K jak w dni robocze a linia T kursuje z Terebelskiej pętli co dwie godziny od godz. 9:10 do 17:00.

1 listopada 2019 r. (piątek) linie autobusowe, rozkład będzie wyglądał następująco:

Linia E jak w Niedziele i Święta.

Linia P kursuje z Dworca PKP tylko do Cmentarza Komunalnego o godz.10:10 i 10: 20.  Powrotne, dodatkowe kursy linii P będą wykonywane z Cmentarza Komunalnego o godzinie 12:50 i 13:10.

Dodatkowo, zostanie uruchomiona linia K, która będzie kursowała według rozkładu jazdy z dnia roboczego.
Linia T kursuje z Terebelskiej pętli co godzinę od 8:10 do 17:00.

Pozostałe linie kursują jak w niedziele i święta.

2 listopada 2019r. (sobota) autobusy kursują: linia E kursuje jak w sobotę. Dodatkowo, zostanie uruchomiona linia K, która będzie kursowała według rozkładu jazdy z dnia roboczego.  Linia T kursuje z Terebelskiej Pętli co godzinę od godz.: 8  do 17.

Pozostałe linie kursują jak sobotę.

3 listopada 2019r. (niedziela) autobusy kursują: Linia E i T kursuje jak w niedzielę. Dodatkowo zostanie uruchomiona linia K, która będzie kursowała według rozkładu jazdy z dnia roboczego.

 

Jak co roku od 29 października do 4 listopada 2019 r. będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w obrębie cmentarzy w Białej Podlaskiej. W okolicy cmentarza parafialnego w celu zapewnienia płynności ruchu na ulicach: Janowskiej, Nowej, Jana Pawła II zostaną ustawione znaki „B-36” (zakaz zatrzymywania się).

Wjazd i wyjazd na teren parkingu odbywać się będzie jak dotychczas od strony ul. Janowskiej oraz od ul. Nowej.

W okolicy cmentarza komunalnego wzdłuż ulicy Cmentarnej oraz na łączniku do parkingu przy cmentarzu, również zostanie ograniczone zatrzymywanie i parkowanie pojazdów - zostaną ustawione znaki „B-36” (zakaz zatrzymywania się).

Na drodze krajowej nr 2 w rejonie cmentarza zostanie ograniczona prędkość do 50 km/h.

Wprowadzone zmiany będą uregulowane ustawionymi znakami drogowymi obowiązującymi w okresie od 29 października do 4 listopada.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: