Komfort od pierwszych dni życia

Komfort od pierwszych dni życia

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem? A może z wytęsknieniem wyczekujesz chwili, gdy twoje maleństwo przyjdzie na świat? Wózki dziecięce to pierwsze, co przychodzi na myśl, gdy ktoś pyta o wyprawkę dla noworodka. Przyjdź 14 i 15 września do sklepu Wiktoria Artykuły Dziecięce na Dni Otwarte z marką Maxi-Cosi i wybierz idealny model dla małego podróżnika!

[tekst sponsorowany]

Sklep Wiktoria ma bogaty asortyment wózków polskich i zagranicznych marek. Wózki Maxi-Cosi to najwyższy komfort i ochrona dla dzieci oraz łatwość użytkowania dla rodziców. Do miasta, na przedmieścia, na wyboiste ścieżki i wszędzie po drodze, systemy mobilne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stawić czoła wszelkim podróżnym wyzwaniom i odpowiadać na potrzeby osób o różnym stylu życia.

Przedstawiciel marki Maxi-Cosi, który będzie obecny na dniach otwartych, pomoże wybrać model odpowiedni do stylu życia rodziny oraz stworzyć elastyczny system podróżny, by przewozić swojego malucha w komforcie, już od pierwszych dni życia.

Dlaczego to jest ważne? – Przyszłe młode mamy, które odwiedzają nasz sklep, przeważnie skupiają się na wyglądzie gondoli, jej wielkości i kolorze. Jednak trzeba pamiętać, że taki rodzaj wózka służy tylko przez pół roku. Zdecydowanie dłuższą rolę do odegrania ma spacerówka. Rodzice, którzy kupują wózek wielofunkcyjny, w momencie kiedy przychodzi czas do przejścia na spacerówkę, często decydują się na zakup kolejnego wózka spacerowego, mimo iż ten pierwszy użytkowali tylko kilka miesięcy. Zachodni producenci, np. Maxi-Cosi, kierują się inną koncepcją. Skupiają się na spacerówce, która jest tym docelowym wózkiem, jaki będzie użytkowany. Na jej bazie można stworzyć system podróżny, z różnymi opcjami dodatkowymi, który będzie się zmieniał razem z wiekiem dziecka i jego potrzebami. Kiedy jest bardzo małe, skorzysta z gondoli lub fotelika samochodowego, a kiedy podrośnie przesiądzie się do spacerówki. Gondola i fotelik mogą być zamiennie montowane na stelażu wózka – wyjaśnia właściciel sklepu Wiktoria Rafał Pawłowicz.

Wyobraź sobie, że możesz przenieść swoje dziecko z samochodu do wózka i z powrotem tak, żeby go nie obudzić... Bez względu na to, czy poruszasz się własnym samochodem czy podróżujesz środkami transportu w miejskiej aglomeracji, w sklepie Wiktoria znajdziesz model idealny do potrzeb twojej rodziny. Przedstawiciel firmy Maxi-Cosi przedstawi ci szereg innych wskazówek pomocnych w dokonaniu najlepszego wyboru.

Z okazji dni otwartych dla odwiedzających przygotowano specjalną ofertę rabatową na wózki i foteliki samochodowe marki Maxi-Cosi! Poza tym w tych dniach na terenie sklepu odbędzie się darmowa inspekcja fotelików samochodowych. Wszyscy rodzice będą mogli bezpłatnie sprawdzić, czy foteliki ich dzieci są poprawnie zamontowane w samochodzie, zapewniając im w ten sposób bezpieczne podróżowanie.

Sklep Wiktoria może pochwalić się bogatą ofertą fotelików samochodowych. Nie brakuje tu innowacyjnych produktów, stworzonych z myślą o wygodzie, sprawnej obsłudze i przede wszystkim bezpieczeństwie. Doświadczeni pracownicy pomogą rodzicom nie tylko wybrać fotelik odpowiedni dla dziecka, ale również wytłumaczą, jak prawidłowo go użytkować.

Przyjdź na Dni Otwarte z marką Maxi-Cosi i skorzystaj z porad profesjonalnie przygotowanych doradców!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: