Komedia, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku

Komedia, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie. Terapeutyczną komedię będzie można zobaczyć również w Białej Podlaskiej. Spektakl zostanie wystawiony 3 lutego o godzinie 16 w auli PSW.

Dla naszych Czytelników mamy 6 bezpłatnych wejściówek na wydarzenie. Więcej informacji o tym, jak można je zdobyć już wkrótce na naszym portalu i w tygodniku Podlasiak.

Bilety do nabycia w Biurze Podróży PAULINA ul. Warszawska 13, tel. 83 343 57 64, Biurze Podróży JUVENTUR ul. Budkiewicza 1, tel. 505 021 560 oraz za pośrednictwem portalu www.kupbilecik.pl
Zamówienia grupowe realizuje Tomasz Wiśniewski tel. 502 661 402
Cena biletu: 70/80 zł

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: