Komedia dla wszystkich, który są, byli lub planują być w związku. Wygraj wejściówki!

Komedia dla wszystkich, który są, byli lub planują być w związku. Wygraj wejściówki!

Spektakl zostanie wystawiony 3 lutego o godzinie 16 w auli PSW

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Odpowiedzi znajdziemy w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają nas błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie. Terapeutyczną komedię będzie można zobaczyć w Białej Podlaskiej. Spektakl zostanie wystawiony 3 lutego o godzinie 16 w auli PSW.

Dla naszych Czytelników mamy 3 dwuosobowe bezpłatne wejściówki na wydarzenie. Należy zebrać dwa kupony (jeden w 2. numerze tygodnika Podlasiak od 8 stycznia, drugi dostępny od 15 stycznia), wypełnić, spiąć razem i dostarczyć do naszej redakcji do piątku 18 stycznia. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Bilety do nabycia w Biurze Podróży Paulina przy ul. Warszawskiej 13 (tel. 83 343 57 64), Biurze Podróży Juventur przy ul. Budkiewicza 1 (tel. 505 021 560) oraz za pośrednictwem portalu www.kupbilecik.pl. Zamówienia grupowe realizuje Tomasz Wiśniewski, tel. 502 661 402. Cena biletu: 70/80 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: