Kolejny przypadek koronawirusa w Białej

Kolejny przypadek koronawirusa w Białej
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA Na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród nich jest mężczyzna z Białej Podlaskiej.

 

Do wczoraj informowaliśmy o 3 potwierdzonych przypadkach koronawirusa. To według naszych informacji członkowie jednej rodziny, zamieszkujących na os. Młodych. Wśród nich jest pracownica Powiatowego Urzędu Pracy, gdzie objęto pracowników kwarantanną.

Kolejny przypadek to mężczyzna w przedziale wiekowym 21-40 lat. Obecnie jest on w stanie średnim, miał kontakt z osobą z dodatnim wynikiem testu na koronawirusa.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą poza nim: kobiety w przedziale wieku 0-20 lat z Lublina, w stanie dobrym, która miała kontakt z przypadkiem potwierdzonym oraz mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu puławskiego, w stanie średnim, który miał kontakt z przypadkiem potwierdzonym,

 

9 kwietnia 2020 r. na godz. 10 na terenie województwa lubelskiego jest 202 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 8 osób zmarłych oraz 49 ozdrowieńców.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: