Kochanym mamom w dniu ich święta

Kochanym mamom w dniu ich święta

Zawsze wiedzą, co dla nas najlepsze. Po cichu kibicują i wierzą w nas, choćby inni zwątpili. Nasze kochane mamy. W dniu ich święta myślimy o nich szczególnie ciepło i ślemy im najlepsze życzenia. Bądźcie zdrowie, niech nie zabraknie Wam uśmiechu i pogody ducha.

Robert Woźniak, radny miasta Biała Podlaska: – Z okazji dnia mamy dziękujemy Ci za każdy dzień, w którym obdarzyłaś nas swoją miłością. Zawsze pamiętaj o tym, jak wspaniałą jesteś kobietą i mamą. Kochamy Cię i życzymy Ci zdrowia i wiecznej pogody ducha.

 

 

 

 

 

 

Marta Cybulska-Demczuk, była dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, radna miasta Biała Podlaska: – Moje mamie, która jest bardzo dzielna i świetnie sobie radzi, życzę zdrowia i nieustającej pogody ducha, bo dzięki niej również ja potrafię dostrzegać w ludziach dobro i umiem znaleźć dobre rozwiązanie w trudnych sprawach.

 

 

 

 

 

Michał Litwiniuk, prezydent miasta Biała Podlaska: – Nie ma krzty przesady w powiedzeniu, że „Mama” to najpiękniejsze słowo świata. Dla każdego jego mama jest najwspanialsza i najmądrzejsza. Moja mama – Ewa – dla moich braci i dla mnie jest wcieleniem dobroci, wszelkich talentów, życiowej mądrości. Życzę jej niesłabnącej energii i zdrowia, by mogła realizować swoje pasje, którymi niezmiennie nas zadziwia i zachwyca. Największą pasją mojej mamy jest jednak miłość do nas, naszych rodzin, w szczególności piątki wnuków. I za to jej dziękuję, bo wyposaża nas tą miłością w ogromną siłę. Wraz z życzeniami dla mojej mamy, przekazuję je wszystkim mamom z okazji jednego z najpiękniejszych ze świąt.

Nikola Drąg, maturzystka z I LO im. J.I. Kraszewskiego: – Chciałabym życzyć mojej mamie, aby spełniły się jej najskrytsze marzenia, niech spełnia się w tym to, co kocha robić. Daje mi ogromne wsparcie i przykład, zawsze potrafi dobrze doradzić i przez to wszystko jest najlepszą mamą na świecie.

 

 

 

 

 

 

Mamie Gosi, życzę przede wszystkim szczęścia, zdrowia i dużo siły, żeby nigdy się nie poddawała! – córka Zuzia.

 

 

 

 

 

 

 

zebrała Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy