Kasia Cerekwicka na bialskiej scenie

Kasia Cerekwicka na bialskiej scenie
fot. BCK

BIAŁA PODLASKA Podczas gali polskiej piosenki „Od Opola do Sopotu”, która odbędzie się 25 września usłyszymy m.in.: Kamilę Lendzion – śpiewaczkę i aktorkę, dyrektor Teatru Muzycznego w Lublinie, Paulinę Janczaruk, Dorotę Szostak-Gąskę, Jakuba Gąskę i Patryka Pawlaka z towarzyszeniem z towarzyszeniem chóru, solistów baletu i bandu Teatru Muzycznego w Lublinie. Gościem specjalnym będzie znana polska wokalistka – Kasia Cerekwicka.

 

Wokalistka wystąpi wraz ze znanym pianistą Marcinem Urbanem. Artyści Teatru Muzycznego w Lublinie zabiorą słuchaczy w emocjonującą podróż przez polską muzykę rozrywkową od lat 80. do współczesności. Znane wszystkim utwory zostały na nowo zaaranżowane, zyskując świeże brzmienie.

W koncercie wyreżyserowanym przez Kamilę Lendzion widzowie usłyszą piosenki z repertuaru m.in.: Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty, Czesława Niemena, Lombardu, Maryli Rodowicz, Anny Jantar, Kayah & Bregovicia czy Edyty Geppert.

-Będziemy się wspólnie wzruszać przy utworach o miłości, sprawdzimy, ile znaczeń ma róża i co się kryje w dzikim winie, a także… damy nadzieję. Przypomnimy, że chociaż „Dziwny jest ten świat”, to najważniejsze są „Dni, których jeszcze nie znamy” i pokażemy, jak bardzo „Lubimy wracać” do naszej publiczności. W klimat polskiej powojennej piosenki wprowadzi Krzysztof Korwin-Piotrowski – zapowiadają organizatorzy.

Wstęp wynosi 20 zł, bilety dostępne będą na miejscu, a więc w bialskim amfiteatrze.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: