Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Paweł Iwaniuk

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Paweł Iwaniuk

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii Życie codzienne wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Paweł Iwaniuk.

Paweł Iwaniuk – koordynator ds. dostępności i osób z niepełnosprawnościami w bialskim Urzędzie Miasta. Od lat podejmuje liczne inicjatywy na rzecz pomocy w pokonywaniu barier, jakie napotykają na swojej drodze osoby niepełnosprawne. Choć porusza się na wózku, nie ogranicza swojej aktywności – jest wolontariuszem podczas kolejnych finałów WOŚP, bierze udział w wydarzeniach organizowanych przez miasto.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy