Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Eugeniusz Mazur

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Eugeniusz Mazur
fot. archiwum

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „życie codzienne” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Eugeniusz Mazur.

 

Eugeniusz Mazur – wieloletni prezes PSS Społem, promujący spółdzielczość. Na początku w Społem zatrudnionych było 212 osób, obecnie już ponad 300. Mimo różnych trudności w działalności handlowej, sytuacja finansowa spółdzielni jest dobra, wciąż otwierane są kolejne sklepy, które promują polskie produkty, w tym tworzone na miejscu pieczywo, ciasta i garmażerkę. Mazur to działacz społeczny, od lat organizuje wydarzenia z myślą o pracownikach, spółdzielcach i mieszkańcach. W ubiegłym roku bialska spółdzielnia obchodziła 90-lecie istnienia.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy