Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Bożena Kołtun

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Bożena Kołtun

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii kultura wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazła się Bożena Kołtun.

Bożena Kołtun – przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Choroszczynce w gminie Tuczna. Wraz z innymi kobietami z KGW udowadnia, jak idąc z duchem czasu można kultywować lokalną tożsamość i pielęgnować tradycje, a przy tym integrować lokalną społeczność. Niedawno z inicjatywy pani Bożeny i członkiń kierowanego przez nią KGW w Choroszczynce nagrywany był film pokazujący dawne tradycje związane z weselem. W role państwa młodych i gości weselnych wcielili się mieszkańcy Choroszczynki i gminy Tuczna.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy