Kaczyński będzie bronił Haidara

Kaczyński będzie bronił Haidara
fot. Justyna Dragan

Fala hejtu jaka leje się na doktora Riada Haidara sprawiła, że postanowił on podjąć kroki prawne. Podaje do sądu Tygodnik Podlaski, który od momentu ogłoszenia jego startu w wyborach parlamentarnych publikuje krytyczne treści na temat kandydata negując jego dokonania.

– Ta fala hejtu boli. Tym bardziej, że dotyka nie tylko mnie, ale także mojej rodziny. Wiem za co jestem atakowany. Dlatego, że udało się wygrać z pewnym układem w Białej Podlaskiej i rozwalić grupę rządzących w naszym mieście. Teraz za to dostaję. Wierzę, że mieszkańcy, którzy znają mnie 40 lat i wiedzą, że jestem oddany społeczeństwu i pacjentom, mają świadomość, że karma wraca. Opamiętajmy się. Hejterom powiem, że szanuję was, bo przede wszystkim jesteście ludźmi. Jakbyście się czuli będąc na moim miejscu? Mówię stanowczo nie hejtowi – zadeklarował jasno Riad Haidar.

Do Sądu Okręgowego w Lublinie złożył pozew przeciwko redaktorowi naczelnemu Tygodnika Podlaskiego oraz wydawcy - Spółki Apella. Haidara przed sądem reprezentować będzie mecenas Jarosław Kaczyński z kancelarii prawnej przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. – Nie chciałem podejmować tego kroku, ale nie mogę pozwolić na opluwanie i traktowanie jakbym nic nie zrobił dla tego społeczeństwa. Zrobiłem to w obronie waszych uczuć i waszego stanowiska wobec mojej osoby – podkreślił.

Pismo do sądu zostało złożone 30 września w trybie cywilnym.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: