Kaczki znów popłyną

Kaczki znów popłyną

Wyścig jak co roku połączony będzie z losowaniem nagród dla właścicieli zakupionych wcześniej kaczek

BIAŁA PODLASKA Wielkimi krokami zbliża się V Rotariański Wyścig Kaczek. Po raz kolejny można będzie włączyć się w tę wyjątkową akcję. Oprócz zbiórki charytatywnej nie zabraknie też dobrej zabawy.

Wyścig odbędzie się 23 czerwca. Kaczki tradycyjnie popłyną rzeką Krzną. – Podobnie jak w latach poprzednich zbieramy pieniądze na rzecz dzieci potrzebujących wsparcia. W tym roku są to dzieci z niepełnosprawnością, uczące się w klasach integracyjnych w Zespole Szkół i Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej – zapowiadają organizatorzy z Rotary Club Biała Podlaska.

Pieniądze zostaną przekazane na naukę dzieci i ich rozwój, zgodnie z mottem nauczania integracyjnego w tej szkole: "Nie porównuj dziecka z innym dzieckiem, ale każde dziecko z nim samym" (J.H. Pestalozzi).

– Zapraszamy do wspólnej zabawy, zapraszamy po kaczuszki, zapraszamy osoby i firmy chętne do fundowania nagród. W finale zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza rodziny z dziećmi, na wspólny piknik nad Krzną – apelują rotarianie.

Więcej szczegółów podamy w kolejnych wydaniach "Podlasiaka" oraz na www.podlasiak.info.pl.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: