Jest umowa na budowę trybun i hali

Jest umowa na budowę trybun i hali
fot. UM Biała Podlaska
BIAŁA PODLASKA Miasto podpisało wczoraj umowę z wykonawcami prac związanych z budową trybuny oraz hali. To bialska firma Dombud oraz PNB Paweł Niczyporuk Budownictwo. Prace rozpoczną się już niebawem. Plac budowy został już bowiem przekazany.
To już ostatni – III etap budowy naszego miejskiego stadionu. Podpisanie umowy z przedstawicielami wykonawcy, firmy Dombud, Jarosławem Łepeckim i Grzegorzem Kusznerunkiem PNB Paweł Niczyporuk Budownictwo.  oraz przekazanie im terenu budowy to kolejny krok to powstania stadionu, na co czekają szczególnie kibice.
W ramach trzeciego etapu powstaną: zadaszona trybuna po stronie zachodniej dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, trybuna dla kibiców gości z oddzielnym wejściem i wjazdem na parking, hala sportowa z łącznikiem ze szkołą i z internatem, kolejny parking na 170 aut oraz dodatkowe miejsce do treningów i rozgrzewek.
Wcześniej wykonane prace to parking oraz murawa, która obecnie przechodzi proces rewitalizacji po zimie. Według zapowiedzi jeszcze latem piłkarze wejdą na nią, by odbyć trening.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy