Jest umowa na budowę trybun i hali

Jest umowa na budowę trybun i hali
fot. UM Biała Podlaska
BIAŁA PODLASKA Miasto podpisało wczoraj umowę z wykonawcami prac związanych z budową trybuny oraz hali. To bialska firma Dombud oraz PNB Paweł Niczyporuk Budownictwo. Prace rozpoczną się już niebawem. Plac budowy został już bowiem przekazany.
To już ostatni – III etap budowy naszego miejskiego stadionu. Podpisanie umowy z przedstawicielami wykonawcy, firmy Dombud, Jarosławem Łepeckim i Grzegorzem Kusznerunkiem PNB Paweł Niczyporuk Budownictwo.  oraz przekazanie im terenu budowy to kolejny krok to powstania stadionu, na co czekają szczególnie kibice.
W ramach trzeciego etapu powstaną: zadaszona trybuna po stronie zachodniej dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, trybuna dla kibiców gości z oddzielnym wejściem i wjazdem na parking, hala sportowa z łącznikiem ze szkołą i z internatem, kolejny parking na 170 aut oraz dodatkowe miejsce do treningów i rozgrzewek.
Wcześniej wykonane prace to parking oraz murawa, która obecnie przechodzi proces rewitalizacji po zimie. Według zapowiedzi jeszcze latem piłkarze wejdą na nią, by odbyć trening.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: