Jechał wężykiem, zatrzymał się na środku drogi. Kierowca miał 3 promile

Jechał wężykiem, zatrzymał się na środku drogi. Kierowca miał 3 promile

3 promile alkoholu miał w organizmie 47-latek, który wczoraj został zatrzymany do kontroli drogowej, po sygnale przekazanym przez świadka zdarzenia, który zauważył że kierowca jadącego przed nim osobowego renaulta zjeżdżał na pobocze i przeciwległy pas ruchu. Dodatkowo na koncie mężczyzny figuruje zakaz kierowania pojazdami. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

W niedzielę 13 lutego przed godziną 16.00 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał informację o kierowcy osobowego renaulta, który wykonuje niebezpieczne manewry na drodze. Auto zjeżdżało na pobocze oraz przeciwległy pas ruchu. Kierowca na chwilę zatrzymał się również na środku jezdni, po czym dalej kontynuował swoją jazdę. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy w miejscowości Manie zatrzymali auto do kontroli drogowej.

– Za kierownicą osobówki siedział 47-letni mieszkaniec gminy Huszlew. Potwierdziły się też przypuszczenia zgłaszającego, gdyż podróżujący renaultem mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie – relacjonuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Dodatkowo na koncie 47-latka figuruje zakaz kierowania pojazdami.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: