IV Dance with Me - zatańcz ze mną: Z długopisem na parkiecie [PARA NR 1]

IV Dance with Me - zatańcz ze mną: Z długopisem na parkiecie [PARA NR 1]

W tym tygodniu prezentujemy pierwszą parę jesiennego, tanecznego show "Dance with Me - zatańcz ze mną". Wystąpi w nim dziennikarka naszego tygodnika Justyna Dragan (l. 30), a towarzyszył jej będzie trener Igor Juszczyk (l. 32). Poznajmy bliżej parę, która nie bała się podjąć wyzwania na rzecz pomocy potrzebującym.

Justyna Dragan związana jest z dziennikarstwem od prawie dziesięciu lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynała pracując dla portalu informacyjnego. Będąc dziennikarką prasową zrozumiała, że to, co robi, jest jej życiowym powołaniem. Obecnie jest związana z tygodnikiem "Podlasiak". Znana ze swojej pasji, szczerości, odwagi podejmowania trudnych tematów i pięknego uśmiechu należy do grona tych osób, które do każdego zadania podchodzą priorytetowo. Kocha swoją pracę, bo daje jej możliwość poznawania nowych ludzi i bycia blisko ważnych spraw. W wolnej chwili lubi obejrzeć dobry film lub dać się pochłonąć lekturze, a gdy uda się jej wygospodarować tego czasu trochę więcej, razem z mężem i synkiem robią rodzinny wypad w góry i przemierzają nowe szlaki.

W programie bierze udział, aby przeżyć przygodę życia. Przede wszystkim pragnie jednak pomóc potrtzebującym i sprawić, żeby jeszcze więcej osób pokochało taniec. W tej dyscyplinie jest totalnym laikiem, ale pilnie się uczy, by nie zawieść swojego trenera, który jest niezwykle zaangażowany w przygotowanie ich występu.

– Justyna to jedna z tych uczestniczek, która na wieść o udziale w programie od razu wykazuje się stuprocentowym zaangażowaniem. Prawdę mówiąc jej staranność, punktualność i oddanie sprawie są wręcz nadzwyczajne. Aż strach pomyśleć, jakie będą efekty końcowe takiej postawy – mówi pomysłodawca i reżyser show Damian Trzpil.

Igor Juszczyk to tancerz i choreograf z wieloletnim stażem. Klasa "C" w tańcach standardowych oraz "B" w tańcach latynoamerykańskich, które zdobył, mówią same za siebie. Czasy turniejowe pozostawił jednak już dawno za sobą, obecnie taniec traktuje jako hobby. Igor jest instruktorem w szkole tańca "Amigo Dance". Skromny, dowcipny i szalony. Uwielbia dobrą zabawę oraz nowe wyzwania. W programie „Dance with Me - zatańcz ze mną” udział bierze po raz trzeci - w pierwszej edycji wystąpił u boku Joanny SOUL Wołoczko (gwiazdy programu Must Be The Music - Tylko Muzyka), a w drugiej wykonał piękne tango z aktorką teatralną Martą Łaską.

– Igor to mocny przeciwnik i czarny koń programu. Potrafi wzbudzić respekt innych duetów, choć oczywiście priorytetem jest tutaj zabawa – wyjaśnia organizator Maria Kwitek.

Justyna i Igor jako taneczna para tworzą niezwykle ekspresyjną całość. Nie zwalniają tempa i intensywnie trenują, ponieważ przygotowana przez Igora choreografia jest pełna dynamiki. Rezultaty ich wytężonej pracy poznamy we wrześniu.

Justyna Dragan i Igor Juszczyk

A już za tydzień przedstawimy kolejną parę „Dance with Me – zatańcz ze mną”. Przypominamy, że o kryształową kulę rywalizuje dziewięć duetów, które wygraną przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny, a wszystko po to, by udowodnić, że pomagać każdy może.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: