Instytucje kultury wracają do życia

Instytucje kultury wracają do życia

W Galerii Podlaskiej znów będzie można oglądać wystawy

BIAŁA PODLASKA Kolejny etap odmrażania gospodarki i powrotu do normalności to także przywrócenie działalności instytucji kultury. Od poniedziałku w Białej Podlaskiej można już odwiedzać miejskie biblioteki, galerię i muzeum.

Muzeum Południowego Podlasia jest jedną z instytucji, które 11 maja wznowiły działalność. Wystawy w oficynie zachodniej oraz w wieżyczce wschodniej dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 oraz w niedziele w godz. 10.30-16.00.

Miejska Biblioteka Publiczna czeka już na czytelników

Jest także dobra wiadomość dla osób lubiących czytać oraz korzystających z innych zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej. Będzie ona czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.30 do 16.00. Warto tu przypomnieć, że jeśli ktoś wypożyczył książki przed epidemią i nie miał możliwości oddania ich na czas, nie zapłaci kary za zbyt długie przetrzymywanie. Opłata ta została anulowana z oczywistego względu ograniczeń w poruszaniu się, jakie wprowadził rząd.

Galeria Podlaska również wraca do normalnej działalności od 11 maja. Wystawy będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 oraz w niedziele w godz. 11-16.

Działalność instytucji prowadzona będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, przy zastosowaniu odpowiedniej higieny, co pozwoli utrzymać komfort nie tylko dla odwiedzających, ale także dla pracowników.

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: