Horror 11-latka. - Całuj buty, bo roweru nie będzie!

Horror 11-latka. - Całuj buty, bo roweru nie będzie!

Sprawcy poniżali 11-latka, kazali mu klękać i całować buty

GMINA BIAŁA PODLASKA Nastoletni prześladowcy kazali młodszemu chłopakowi całować buty, wyśmiewali go, a później wrzucili jego rower do wody. Całe zajście nagrywali telefonem komórkowym. Bulwersujący film, który opublikowali w sieci, za sprawą programu informacyjnego Polsatu obiegł całą Polskę. Do przerażających scen doszło w Sworach pod Białą Podlaską.

Film, na którym widać jak kilka osób znęca się psychicznie i fizycznie nad nastolatkiem, opublikowała w piątek 12 lipca Telewizja Polsat. Dziennikarze otrzymali nagranie od jednego z użytkowników. Poinformował ogólnopolską stację, że wśród sprawców najprawdopodobniej znajduje się mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Cała sytuacja rozgrywa się na pomoście zbiornika wodnego w Sworach. Grupka nastolatków osaczyła 11-latka. Zabrali mu rower, który częściowo umieścili w wodzie, dodatkowo przytwierdzając jednoślad do drewnianej konstrukcji. Prześladowcy wydają polecenia chłopakowi. "Całuj buty, no całuj!" - słychać na nagraniu. Chłopak klęka na pomoście, ale w pewnym momencie się cofa. Wtedy rozlega się śmiech grupy młodych ludzi. "No to roweru nie będzie".

Agresorzy stają się coraz bardziej napastliwi, pod ich namowami i po kilku kopnięciach chłopiec klęka ponownie i zmuszony przez grupę wykonuje ich rozkazy. Roweru nie odzyskuje, ponieważ ku uciesze oprawców jeden z nich wrzuca go do wody. Na filmie widać, jak przerażony wchodzi do głębokiej wody, aby wyciągnąć pojazd. Na tym nagranie się kończy.

Nie kończy się jednak sprawa. Jeden z prześladowców pochwalił się nagraniem na profilu społecznościowym. Gdy materiał trafił do telewizji, dziennikarze o sprawie zaalarmowali bialską Komendę Miejską Policji.

Czytaj więcej w papierowym i cyfrowym wydaniu tygodnika "Podlasiak" nr 29 od 16 lipca

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: