Handlowali podróbkami na targowisku

Handlowali podróbkami na targowisku

BIAŁA PODLASKA Odzież oraz perfumy z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi znanych marek ujawnili i zabezpieczyli bialscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego. „Podróbki” oferowane były do sprzedaży na terenie targowiska miejskiego. Do sprawy zatrzymane zostały trzy osoby w wieku 22-45 lat.

W minioną sobotę bialscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami delegatury Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej dokonali przeszukania na terenie targowiska miejskiego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że wprowadzane są tam do obrotu przedmioty z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi znanych marek.

– Podczas przeszukania stoiska funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 140 sztuk odzieży w tym t-shirtów i bluz oraz 30 sztuk perfum opatrzonych zastrzeżonymi znakami towarowymi. Do sprawy zatrzymane zostały trzy osoby  w wieku 22-45 lat obsługujące stoisko. Cała trójka usłyszała już zarzuty – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: