Grali, ale pod siatką

Grali, ale pod siatką
fot. Roman Laszuk

BIAŁA PODLASKA Na rzecz WOŚP w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica zorganizowano I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek o puchar prezydenta m. Biała Podlaska. Zanim rozpoczął się pierwszy mecz, muzyczny motyw przewodni Orkiestry zagrała na skrzypcach Oliwia Spychel.

O główne trofeum rywalizowało pięć drużyn złożonych z uczennic z klas VI-VIII. Najlepszym okazał się pierwszy zespół Szóstki Biała Podlaska, który po 2:0 wygrał mecze ze wszystkimi przeciwniczkami. Kolejne lokaty zajęły: Szóstka II, Olimp Mińsk Mazowiecki, Radomka I Radom oraz Radomka II. Puchary czołowej trójce wręczył prezydent Michał Litwiniuk a okolicznościowe medale wszystkim uczestniczkom – naczelnik wydziału edukacji i sportu Stanisław Romanowski oraz dyrektor IV LO Aleksandra Dopierała.

Po zakończeniu turnieju młodziczek do rywalizacji w kategorii open przystąpiło osiem amatorskich zespołów seniorów, w tym m.in. reprezentacja Urzędu Miasta z prezydentem Litwiniukiem i naczelnikiem Romanowskim w składzie. Podzielono je na dwie grupy i do półfinału awansowały po dwa najlepsze z każdej z nich. Ostatecznie zwyciężył Matuzalem Zakład Karny przed Sosnówką i BL2. (rl)

Więcej w wydaniu papierowym „Podlasianina” i na www.eprasa.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: